3.6WKLSJ315
Cena lestvice
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : 3.6WKLSJ315
Status RoHs : Skladno z RoHS
Proizvajalec / znamka : Eaton - Bussmann Electrical Division
Stanje zalog : -
Opis : FUSE CARTRIDGE 315A 3.6KVAC
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : 3.6WKLSJ315(1).pdf3.6WKLSJ315(2).pdf
  • Pošlji zahtevo
Del št. 3.6WKLSJ315
Proizvajalec
Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Voltage Rating - AC 3.6 kV
Velikost / dimenzija 2.992' Dia x 11.500' L (76.00mm x 292.00mm)
Serija -
Odzivni čas -
Paket / primer Cartridge, Non-Standard
Paket Bulk
delovna temperatura -
Tip montaže Requires Holder
Taljenje I²t 400000
Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti -
DC hladna upornost 507 µOhms
Trenutna ocena (AMPS) 315A