CTMPH100804F-R24M image.Central Technologies Slika je lahko predstavitev.
Glej očala za podrobnosti o izdelku.
Topli nasveti
Končna cena je odvisna od rezultata poizvedbe
Čas za povpraševanje je 12-24 ur, čim prej vam bomo dali natančen odgovor
CTMPH100804F-R24M
Cena lestvice
20 pcs Stock
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : CTMPH100804F-R24M
Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : Central Technologies
Stanje zalog : 20 pcs Stock
Opis : 0.24UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi :
  • Pošlji zahtevo
Del št. CTMPH100804F-R24M
Proizvajalec Central Technologies
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 20 pcs
Podatkovni listi
Tip Molded
Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded
Serija CTMPH100804F
Ocene -
Q @ Frek -
Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Paket Tape & Reel (TR)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount
Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 2 MHz
Induktivnost 240 nH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti -
DC Resistance (DCR) 18mOhm Max
Trenutna ocena (AMPS) 5.5 A
Tok - nasičenost (ISAT) 8A