ACE1V2012-121-R image.Eaton - Electronics Division Slika je lahko predstavitev.
Glej očala za podrobnosti o izdelku.
Topli nasveti
Končna cena je odvisna od rezultata poizvedbe
Čas za povpraševanje je 12-24 ur, čim prej vam bomo dali natančen odgovor
ACE1V2012-121-R
Cena lestvice
5995 pcs Stock
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : ACE1V2012-121-R
Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : Coiltronics (Eaton)
Stanje zalog : 5995 pcs Stock
Opis : CMC 370MA 2LN 120OHM SMD AECQ200
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi :
  • Pošlji zahtevo
Del št. ACE1V2012-121-R
Proizvajalec Coiltronics (Eaton)
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5995 pcs
Podatkovni listi
Voltage Rating - DC 50V
Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Serija ACE1V2012
Ocene AEC-Q200
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad
Paket Tape & Reel (TR)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število linij 2
Tip montaže Surface Mount
Impedanca @ Pogostost 120 Ohms @ 100 MHz
Višina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Vrsta filtra Signal Line
Lastnosti -
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Trenutna ocena (maks.) 370mA