SD3112-6R8-R image.Eaton - Electronics Division Slika je lahko predstavitev.
Glej očala za podrobnosti o izdelku.
Topli nasveti
Končna cena je odvisna od rezultata poizvedbe
Čas za povpraševanje je 12-24 ur, čim prej vam bomo dali natančen odgovor
SD3112-6R8-R
Številka proizvajalca : SD3112-6R8-R Status RoHs : Skladno z RoHS
Proizvajalec / znamka : Coiltronics (Eaton) Stanje zalog : -
Opis : FIXED IND 6.8UH 680MA 291MOHM SM Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : SD3112-6R8-R(1).pdfSD3112-6R8-R(2).pdf Način pošiljanja : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
  • Pošlji zahtevo
Del št. SD3112-6R8-R
Proizvajalec Coiltronics (Eaton)
Opis FIXED IND 6.8UH 680MA 291MOHM SM
Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Podatkovni listi SD3112-6R8-R(1).pdfSD3112-6R8-R(2).pdf
Tip Drum Core, Wirewound
Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.122' L x 0.122' W (3.10mm x 3.10mm)
Ščitenje Shielded
Serija SD3112
Ocene -
Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard
Paket Tape & Reel (TR)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100 kHz
Induktivnost 6.8 µH
Višina - sedež (maks.) 0.047' (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna -
DC Resistance (DCR) 291mOhm
Trenutna ocena (AMPS) 680 mA
Tok - nasičenost (ISAT) 680mA