CDS1190RGBSIP
Številka proizvajalca : CDS1190RGBSIP Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : Dialight Stanje zalog : -
Opis : LED MOD CD RGB LNR LGT STRIP Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : CDS1190RGBSIP(1).pdfCDS1190RGBSIP(2).pdf Način pošiljanja : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
  • Pošlji zahtevo
Del št. CDS1190RGBSIP
Proizvajalec Dialight
Opis LED MOD CD RGB LNR LGT STRIP
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Podatkovni listi CDS1190RGBSIP(1).pdfCDS1190RGBSIP(2).pdf
Valovna dolžina 627nm Red, 530nm Green, 447nm Blue
Napetost - naprej (Vf) (Typ) -
Kotni kot -
Tip LED Module
Temperatura - preskus -
Velikost / dimenzija 1190.00mm L x 50.00mm W
Serija CD
Paket Bulk
Svetlobni tok @ tok/temperatura -
Lumens / Watt @ Current - Test -
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) -
Tip objektiva -
Višina 28.00mm
Lastnosti -
Tok - preskus -
Tok - maks 350mA