102CHB181JSLE
Številka proizvajalca : 102CHB181JSLE Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : EXXELIA Stanje zalog : -
Opis : CAP CER 180PF 1KV P100 1111 Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : Način pošiljanja : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
  • Pošlji zahtevo
Del št. 102CHB181JSLE
Proizvajalec EXXELIA
Opis CAP CER 180PF 1KV P100 1111
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Podatkovni listi
Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.102" (2.60mm)
Temperaturni koeficient P100
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.80mm x 2.80mm)
Ocene -
Paket / primer 1111 (2828 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil -
Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Stopnja napak -
Zmogljivost 180 pF