FWH-020A6F image. Slika je lahko predstavitev.
Glej očala za podrobnosti o izdelku.
Topli nasveti
Končna cena je odvisna od rezultata poizvedbe
Čas za povpraševanje je 12-24 ur, čim prej vam bomo dali natančen odgovor
FWH-020A6F
Številka proizvajalca : FWH-020A6F Status RoHs : Skladno z RoHS
Proizvajalec / znamka : Eaton - Bussmann Electrical Division Stanje zalog : -
Opis : FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : FWH-020A6F(1).pdfFWH-020A6F(2).pdf Način pošiljanja : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
  • Pošlji zahtevo
Del št. FWH-020A6F
Proizvajalec
Opis FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC
Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Podatkovni listi FWH-020A6F(1).pdfFWH-020A6F(2).pdf
Voltage Rating - AC 600 V
Velikost / dimenzija 0.252' Dia x 1.252' L (6.40mm x 31.80mm)
Serija FWH
Odzivni čas -
Paket / primer Cartridge, Non-Standard
Paket Bulk
delovna temperatura -
Tip montaže Requires Holder
Taljenje I²t 75
Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti -
Trenutna ocena (AMPS) 20A