FFC2A33-12-T-R
Cena lestvice
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : FFC2A33-12-T-R
Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : GCT
Stanje zalog : -
Opis : CONN FFC VERT 12POS 0.5MM SMD
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : FFC2A33-12-T-R(1).pdfFFC2A33-12-T-R(2).pdf
  • Pošlji zahtevo
Del št. FFC2A33-12-T-R
Proizvajalec GCT
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Voltage Rating 30V
Prekinitev Solder
Serija FFC2A33
Višina tona 0.020" (0.50mm)
Paket Tape & Reel (TR)
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 12
Tip montaže Surface Mount
Cipele parjenja 20
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Funkcija zaklepanja Slide Lock
Stanovanjski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Barva ohišja Natural
Višina nad ploščo 0.177" (4.50mm)
Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Pick and Place Cap, Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm
Trenutna ocena (AMPS) 0.2A