CR024R49F
Cena lestvice
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : CR024R49F
Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : Meritek
Stanje zalog : -
Opis : RES SMD 4.49 OHM 1% 3/4W 2010
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi :
  • Pošlji zahtevo
Del št. CR024R49F
Proizvajalec Meritek
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Podatkovni listi
Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Odpornost 4.49 Ohms
Ocene -
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Paket / primer 2010 (5025 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)