RV-0512D/P/R6.4 image.Recom Power Slika je lahko predstavitev.
Glej očala za podrobnosti o izdelku.
Topli nasveti
Končna cena je odvisna od rezultata poizvedbe
Čas za povpraševanje je 12-24 ur, čim prej vam bomo dali natančen odgovor
RV-0512D/P/R6.4
Cena lestvice
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : RV-0512D/P/R6.4
Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : RECOM Power
Stanje zalog : -
Opis : DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : RV-0512D/P/R6.4.pdf
  • Pošlji zahtevo
Del št. RV-0512D/P/R6.4
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 6.4 kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Serija ECONOLINE RV/R (2W)
Moč (Watts) 2 W
Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads
Paket Tube
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP
Učinkovitost 86%
Tok - izhod (maks.) 85mA, 85mA