200USG330MEFC20X25 image.Rubycon Slika je lahko predstavitev.
Glej očala za podrobnosti o izdelku.
Topli nasveti
Končna cena je odvisna od rezultata poizvedbe
Čas za povpraševanje je 12-24 ur, čim prej vam bomo dali natančen odgovor
200USG330MEFC20X25
Cena lestvice
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : 200USG330MEFC20X25
Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : Rubycon
Stanje zalog : -
Opis : CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi :
  • Pošlji zahtevo
Del št. 200USG330MEFC20X25
Proizvajalec Rubycon
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Podatkovni listi
Napetost - ocenjena 200 V
Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.787' Dia (20.00mm)
Serija USG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.44 A @ 120 Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.16 A @ 10 kHz
Ocene -
Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Paket Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394' (10.00mm)
Višina - sedež (maks.) 1.063' (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) -
Zmogljivost 330 µF