450LLE68MEFC10X16
Cena lestvice
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : 450LLE68MEFC10X16
Status RoHs : Brez svinca / RoHS
Proizvajalec / znamka : Rubycon
Stanje zalog : -
Opis : CAP ALUM RAD
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : 450LLE68MEFC10X16(1).pdf450LLE68MEFC10X16(2).pdf
  • Pošlji zahtevo
Del št. 450LLE68MEFC10X16
Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija LLE
Ocene -
Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF