SC1200-270-ASC image. Slika je lahko predstavitev.
Glej očala za podrobnosti o izdelku.
Topli nasveti
Končna cena je odvisna od rezultata poizvedbe
Čas za povpraševanje je 12-24 ur, čim prej vam bomo dali natančen odgovor
SC1200-270-ASC
Cena lestvice
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : SC1200-270-ASC
Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : LICAP Technologies, Inc.
Stanje zalog : -
Opis : CAPACITOR 1200F 0%/20% 2.7V CHAS
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : SC1200-270-ASC.pdf
  • Pošlji zahtevo
Del št. SC1200-270-ASC
Proizvajalec
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Napetost - ocenjena 2.7 V
Toleranca 0%, +20%
Prekinitev Screw Terminals
Velikost / dimenzija 2.370" Dia x 2.488" L (60.20mm x 63.20mm)
Serija -
Paket / primer Axial, Can - Screw Terminals
Paket Box
delovna temperatura -40°C ~ 65°C
Tip montaže Chassis Mount
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 65°C
Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 0.58mOhm
Zmogljivost 1200 F