ST-4ETH105
Cena lestvice
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : ST-4ETH105
Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : Nidec Components Corporation
Stanje zalog : -
Opis : TRIMMER 1M OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : ST-4ETH105(1).pdfST-4ETH105(2).pdfST-4ETH105(3).pdf
  • Pošlji zahtevo
Del št. ST-4ETH105
Proizvajalec
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Toleranca ±20%
Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija Rectangular - 0.197' x 0.177' Face (5.00mm x 4.50mm)
Serija ST4
Odporen material Cermet
Odpornost 1 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W