STM32L071K8U6 image.STMicroelectronics Slika je lahko predstavitev.
Glej očala za podrobnosti o izdelku.
Topli nasveti
Končna cena je odvisna od rezultata poizvedbe
Čas za povpraševanje je 12-24 ur, čim prej vam bomo dali natančen odgovor
STM32L071K8U6
Cena lestvice
350 pcs Stock
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : STM32L071K8U6
Status RoHs : Brez svinca / RoHS
Proizvajalec / znamka : STMicroelectronics
Stanje zalog : 350 pcs Stock
Opis : IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32QFPN
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : STM32L071K8U6.pdf
  • Pošlji zahtevo
Del št. STM32L071K8U6
Proizvajalec STMicroelectronics
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 350 pcs
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 32-UFQFPN (5x5)
Hitrost 32MHz
Serija STM32L0
Velikost RAM-a 20K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 64KB (64K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray
Paket / primer 32-UFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 23
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Velikost EEPROM 3K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)