Številka dela:STM32L431RCT6
- Datum: 2023/05/4
- Trajanje: 10 sekund
- Velikost videa.: 4.93 MB
- Posnetek videoposnetka


| Številka proizvajalca : | STM32L071K8U6 |
|---|---|
| Status RoHs : | Brez svinca / RoHS |
| Proizvajalec / znamka : | STMicroelectronics |
| Stanje zalog : | 350 pcs Stock |
| Opis : | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32QFPN |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | STM32L071K8U6.pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | STM32L071K8U6 |
|---|---|
| Proizvajalec | STMicroelectronics |
| Opis | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32QFPN |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 350 pcs |
| Podatkovni listi | STM32L071K8U6.pdf |
| Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Paket naprave za dobavitelja | 32-UFQFPN (5x5) |
| Hitrost | 32MHz |
| Serija | STM32L0 |
| Velikost RAM-a | 20K x 8 |
| Vrsta pomnilnika programa | FLASH |
| Velikost pomnilnika programa | 64KB (64K x 8) |
| Periferne naprave | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Pakiranje | Tray |
| Paket / primer | 32-UFQFN Exposed Pad |
| Tip oscilatorja | Internal |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Število I / O | 23 |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Proizvajalec Standardni čas vodenja | 30 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Velikost EEPROM | 3K x 8 |
| natančen opis | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5) |
| Podatkovni pretvorniki | A/D 10x12b |
| Osnovna velikost | 32-Bit |
| Core procesor | ARM® Cortex®-M0+ |
| Povezovanje | I²C, IrDA, SPI, UART/USART |










IC MCU 32BIT 192KB FLASH 49WLCSP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFPN

CONTROLLER / PROCESSOR
UFQFPN 5X5X0.55 32L

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32LQFP
IC MCU 32BIT 192KB FLSH 48UFQFPN

LQFP 32 7X7X1.4 1
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32UFQFPN

IC MCU 32BIT 192KB FLASH 48LQFP

CONTROLLER / PROCESSOR