| Številka proizvajalca : | T1620T-6I | Status RoHs : | Brez svinca / RoHS |
|---|---|---|---|
| Proizvajalec / znamka : | STMicroelectronics | Stanje zalog : | 410 pcs Stock |
| Opis : | TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB | Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | T1620T-6I.pdf | Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | T1620T-6I |
|---|---|
| Proizvajalec | STMicroelectronics |
| Opis | TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 410 pcs |
| Podatkovni listi | T1620T-6I.pdf |
| Stanje napetosti - izklop | 600V |
| Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) | 1.3V |
| Tip Triac | Alternistor - Snubberless |
| Paket naprave za dobavitelja | TO-220AB |
| Serija | Snubberless™ |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | TO-220-3 |
| Druga imena | 497-11006-5 T1620T-6I-ND T1620T6I |
| delovna temperatura | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Through Hole TO-220AB |
| Tok - stanje (On (RMS)) (Max) | 16A |
| Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) | 120A, 126A |
| Tok - Zadrži (Ih) (Max) | 25mA |
| Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) | 20mA |
| Konfiguracija | Single |
| Številka osnovnega dela | T16* |








PID CONTROLLER DC

H48B-SDR-LB-2PG36

H48B-SDR-LB-2M32

H48B-SDR-LB-2M50
16A 800V 150C DPAK S
HIGH-TEMPERATURE TRIACS
TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB

SCR MODULE 6500V 2530A DO200AE

H48B-SDR-LB-2M40

PID CONTROLLER AC