| Številka proizvajalca : | SIT9005ACF2G-28NB |
|---|---|
| Status RoHs : | Brez svinca / RoHS |
| Proizvajalec / znamka : | SiTime |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | OSC MEMS |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | SIT9005ACF2G-28NB.pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | SIT9005ACF2G-28NB |
|---|---|
| Proizvajalec | SiTime |
| Opis | OSC MEMS |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | SIT9005ACF2G-28NB.pdf |
| Napetost - oskrba | 2.8V |
| Tip | SSXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | -0.5%, Down Spread |
| Velikost / dimenzija | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serija | SIT9005 |
| Ocene | - |
| Programabilni tip | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Paket / primer | 4-SMD, No Lead |
| Izhod | LVCMOS |
| delovna temperatura | -20°C ~ 70°C |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina | 0.030" (0.76mm) |
| Funkcija | - |
| Stabilnost frekvence (skupaj) | - |
| Stabilnost frekvence | ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm |
| natančen opis | SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead |
| Tok - Supply (Max) | 6.5mA |
| Osnovni resonator | MEMS |
| Razpoložljivi frekvenčni razpon | 1MHz ~ 141MHz |








OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS