| Številka proizvajalca : | CSR1206FKR300 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stanje zalog : | 2900 pcs Stock |
| Opis : | RES 0.3 OHM 1% 1/2W 1206 |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | CSR1206FKR300(1).pdfCSR1206FKR300(2).pdfCSR1206FKR300(3).pdfCSR1206FKR300(4).pdfCSR1206FKR300(5).pdfCSR1206FKR300(6).pdfCSR1206FKR300(7).pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | CSR1206FKR300 |
|---|---|
| Proizvajalec | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 0.3 OHM 1% 1/2W 1206 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | 2900 pcs |
| Podatkovni listi | CSR1206FKR300(1).pdfCSR1206FKR300(2).pdfCSR1206FKR300(3).pdfCSR1206FKR300(4).pdfCSR1206FKR300(5).pdfCSR1206FKR300(6).pdfCSR1206FKR300(7).pdf |
| Toleranca | ±1% |
| Temperaturni koeficient | ±100ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | 1206 |
| Velikost / dimenzija | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| Serija | CSR |
| Odpornost | 300 mOhms |
| Moč (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Paket / primer | 1206 (3216 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 155°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | 0.026" (0.65mm) |
| Lastnosti | Current Sense |
| Stopnja napak | - |
| Sestava | Thick Film |







RES 0.27 OHM 1% 1/2W 1206
RES 0.33 OHM 1% 1/2W 1206
RES 0.2 OHM 1% 1/2W 1206
RES 0.365 OHM 1% 1/2W 1206
RES 0.301 OHM 1% 1/2W 1206
RES 0.36 OHM 1% 1/2W 1206
RES 0.39 OHM 1% 1/2W 1206
RES 0.24 OHM 1% 1/2W 1206
RES 0.22 OHM 1% 1/2W 1206
RES 0.25 OHM 1% 1/2W 1206