| Številka proizvajalca : | CSRF0805JT18L0 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | RES 0.018 OHM 5% 1/2W 0805 |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | CSRF0805JT18L0(1).pdfCSRF0805JT18L0(2).pdfCSRF0805JT18L0(3).pdfCSRF0805JT18L0(4).pdfCSRF0805JT18L0(5).pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | CSRF0805JT18L0 |
|---|---|
| Proizvajalec | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 0.018 OHM 5% 1/2W 0805 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | CSRF0805JT18L0(1).pdfCSRF0805JT18L0(2).pdfCSRF0805JT18L0(3).pdfCSRF0805JT18L0(4).pdfCSRF0805JT18L0(5).pdf |
| Toleranca | ±5% |
| Temperaturni koeficient | ±50ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | 0805 |
| Velikost / dimenzija | 0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm) |
| Serija | CSRF |
| Odpornost | 18 mOhms |
| Ocene | AEC-Q200 |
| Moč (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Paket / primer | 0805 (2012 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 170°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | 0.033" (0.85mm) |
| Lastnosti | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Stopnja napak | - |
| Sestava | Metal Foil |







RES 0.013 OHM 5% 1/2W 0805
RES 0.027 OHM 5% 1/2W 0805
RES 0.02 OHM 5% 1/2W 0805
RES 0.025 OHM 5% 1/2W 0805
RES 0.024 OHM 5% 1/2W 0805
RES 0.016 OHM 5% 1/2W 0805
RES 0.022 OHM 5% 1/2W 0805
RES 0.011 OHM 5% 1/2W 0805
RES 0.015 OHM 5% 1/2W 0805
RES 0.012 OHM 5% 1/2W 0805