MLFM15FTC360R
Cena lestvice
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : MLFM15FTC360R
Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : Stackpole Electronics, Inc.
Stanje zalog : -
Opis : RES 360 OHM 1% 1/5W MELF 0102
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : MLFM15FTC360R.pdf
  • Pošlji zahtevo
Del št. MLFM15FTC360R
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0102
Velikost / dimenzija 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)
Serija MLFM
Odpornost 360 Ohms
Ocene -
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W
Paket / primer MELF, 0102
Paket Tape & Reel (TR)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C