| Številka proizvajalca : | MLFM15FTC360R |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | RES 360 OHM 1% 1/5W MELF 0102 |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | MLFM15FTC360R.pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | MLFM15FTC360R |
|---|---|
| Proizvajalec | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 360 OHM 1% 1/5W MELF 0102 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | MLFM15FTC360R.pdf |
| Toleranca | ±1% |
| Temperaturni koeficient | ±50ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | 0102 |
| Velikost / dimenzija | 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm) |
| Serija | MLFM |
| Odpornost | 360 Ohms |
| Ocene | - |
| Moč (Watts) | 0.2W, 1/5W |
| Paket / primer | MELF, 0102 |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 155°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | - |
| Lastnosti | Pulse Withstanding |
| Stopnja napak | - |
| Sestava | Thin Film |








RES 36K OHM 1% 1/5W MELF 0102

RES 30K OHM 1% 1/5W MELF 0102

RES 360K OHM 1% 1/5W MELF 0102

RES 39 OHM 1% 1/5W MELF 0102

RES 330K OHM 1% 1/5W MELF 0102

RES 390K OHM 1% 1/5W MELF 0102

RES 390 OHM 1% 1/5W MELF 0102

RES 33K OHM 1% 1/5W MELF 0102

RES 39K OHM 1% 1/5W MELF 0102

RES 330 OHM 1% 1/5W MELF 0102