RC14JB2K40 image.Stackpole Electronics Inc Slika je lahko predstavitev.
Glej očala za podrobnosti o izdelku.
Topli nasveti
Končna cena je odvisna od rezultata poizvedbe
Čas za povpraševanje je 12-24 ur, čim prej vam bomo dali natančen odgovor
RC14JB2K40
Številka proizvajalca : RC14JB2K40 Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : Stackpole Electronics, Inc. Stanje zalog : -
Opis : RES 2.4K OHM 5% 1/4W AXIAL Iz ladje : Hong Kong
  • Pošlji zahtevo
Del št. RC14JB2K40
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.4K OHM 5% 1/4W AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.094' Dia x 0.248' L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RC
Odpornost 2.4 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Paket / primer Axial
Paket Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C