| Številka proizvajalca : | RC14JB2K40 | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Proizvajalec / znamka : | Stackpole Electronics, Inc. | Stanje zalog : | - |
| Opis : | RES 2.4K OHM 5% 1/4W AXIAL | Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | RC14JB2K40(1).pdfRC14JB2K40(2).pdfRC14JB2K40(3).pdfRC14JB2K40(4).pdfRC14JB2K40(5).pdfRC14JB2K40(6).pdfRC14JB2K40(7).pdf | Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | RC14JB2K40 |
|---|---|
| Proizvajalec | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 2.4K OHM 5% 1/4W AXIAL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | RC14JB2K40(1).pdfRC14JB2K40(2).pdfRC14JB2K40(3).pdfRC14JB2K40(4).pdfRC14JB2K40(5).pdfRC14JB2K40(6).pdfRC14JB2K40(7).pdf |
| Toleranca | ±5% |
| Temperaturni koeficient | - |
| Paket naprave za dobavitelja | Axial |
| Velikost / dimenzija | 0.094' Dia x 0.248' L (2.40mm x 6.30mm) |
| Serija | RC |
| Odpornost | 2.4 kOhms |
| Moč (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Paket / primer | Axial |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | - |
| Lastnosti | Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| Stopnja napak | - |
| Sestava | Carbon Composition |







RES 27K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 2.7M OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 2.2M OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 270 OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 27 OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 2.2K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 2M OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 2.7K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 2K OHM 5% 1/4W AXIAL
RES 2.4M OHM 5% 1/4W AXIAL