| Številka proizvajalca : | RGC1206DTC133K |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | RES 133K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | RGC1206DTC133K.pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | RGC1206DTC133K |
|---|---|
| Proizvajalec | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 133K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | RGC1206DTC133K.pdf |
| Toleranca | ±0.5% |
| Temperaturni koeficient | ±50ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | 1206 |
| Velikost / dimenzija | 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) |
| Serija | RGC |
| Odpornost | 133 kOhms |
| Ocene | - |
| Moč (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Paket / primer | 1206 (3216 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 155°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | 0.030" (0.75mm) |
| Lastnosti | - |
| Stopnja napak | - |
| Sestava | Thick Film |







RES 137 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 133 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 12.1 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 12.4 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 137K OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 130 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 13K OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 12.7 OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 130K OHM 0.5% 1/4W 1206
RES 13.3K OHM 0.5% 1/4W 1206