| Številka proizvajalca : | RNCF2512BTC53K6 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | RES 53.6K OHM 0.1% 1/2W 2512 |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | RNCF2512BTC53K6(1).pdfRNCF2512BTC53K6(2).pdfRNCF2512BTC53K6(3).pdfRNCF2512BTC53K6(4).pdfRNCF2512BTC53K6(5).pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | RNCF2512BTC53K6 |
|---|---|
| Proizvajalec | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 53.6K OHM 0.1% 1/2W 2512 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | RNCF2512BTC53K6(1).pdfRNCF2512BTC53K6(2).pdfRNCF2512BTC53K6(3).pdfRNCF2512BTC53K6(4).pdfRNCF2512BTC53K6(5).pdf |
| Toleranca | ±0.1% |
| Temperaturni koeficient | ±50ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | 2512 |
| Velikost / dimenzija | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| Serija | RNCF |
| Odpornost | 53.6 kOhms |
| Ocene | AEC-Q200 |
| Moč (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Paket / primer | 2512 (6432 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 155°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | 0.026" (0.65mm) |
| Lastnosti | Automotive AEC-Q200 |
| Stopnja napak | - |
| Sestava | Thin Film |
| Številka osnovnega izdelka | RNCF2512B |








RES 53.6 OHM 0.1% 1W 2512

RES 549K OHM 0.1% 1/2W 2512

RES 523 OHM 0.1% 3/4W 2512

RES 52.3K OHM 0.1% 1/2W 2512

RES 549 OHM 0.1% 3/4W 2512

RES 536K OHM 0.1% 1/2W 2512

RES 54.9K OHM 0.1% 1/2W 2512

RES 52.3 OHM 0.1% 1W 2512

RES 536 OHM 0.1% 3/4W 2512

RES 54.9 OHM 0.1% 1W 2512