| Številka proizvajalca : | RSF2GB300R |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | RES 300 OHM 2% 2W AXIAL |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | RSF2GB300R(1).pdfRSF2GB300R(2).pdfRSF2GB300R(3).pdfRSF2GB300R(4).pdfRSF2GB300R(5).pdfRSF2GB300R(6).pdfRSF2GB300R(7).pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | RSF2GB300R |
|---|---|
| Proizvajalec | Stackpole Electronics, Inc. |
| Opis | RES 300 OHM 2% 2W AXIAL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | RSF2GB300R(1).pdfRSF2GB300R(2).pdfRSF2GB300R(3).pdfRSF2GB300R(4).pdfRSF2GB300R(5).pdfRSF2GB300R(6).pdfRSF2GB300R(7).pdf |
| Toleranca | ±2% |
| Temperaturni koeficient | ±200ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | Axial |
| Velikost / dimenzija | 0.217' Dia x 0.591' L (5.50mm x 15.00mm) |
| Serija | RSF |
| Odpornost | 300 Ohms |
| Moč (Watts) | 2W |
| Paket / primer | Axial |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -55°C ~ 235°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | - |
| Lastnosti | Flame Retardant Coating, Safety |
| Stopnja napak | - |
| Sestava | Metal Oxide Film |







RES 2K OHM 2% 2W AXIAL
RES 10K OHM 2% 2W AXIAL
RES 6.8K OHM 2% 2W AXIAL
RES 39K OHM 2% 2W AXIAL
RES 10K OHM 2% 2W AXIAL
RES 100 OHM 2% 2W AXIAL
RES 3.3K OHM 2% 2W AXIAL
RES 0.56 OHM 2W 2% AXIAL

RES 0.18 OHM 2% 2W AXIAL
RES 0.75 OHM 1% 2W AXIAL