| Številka proizvajalca : | PEC08DBDN | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Proizvajalec / znamka : | Sullins Connector Solutions | Stanje zalog : | - |
| Opis : | CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM | Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | PEC08DBDN(1).pdfPEC08DBDN(2).pdfPEC08DBDN(3).pdf | Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | PEC08DBDN |
|---|---|
| Proizvajalec | Sullins Connector Solutions |
| Opis | CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | PEC08DBDN(1).pdfPEC08DBDN(2).pdfPEC08DBDN(3).pdf |
| Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Solder |
| Style | Board to Board or Cable |
| Oklepanje | Unshrouded |
| Serija | - |
| Razmik med vrsticami - parjenje | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - parjenje | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Bulk |
| Skupna dolžina kontakta | - |
| delovna temperatura | -65°C ~ 125°C |
| Število vrstic | 2 |
| Število naloženih pozicij | All |
| Število pozicij | 16 |
| Tip montaže | Through Hole, Right Angle |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Izolacijski material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Višina izolacije | 0.240" (6.10mm) |
| Barva izolacije | Black |
| Ingress Protection | - |
| Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Push-Pull |
| Trenutna ocena (AMPS) | 3A |
| Vrsta kontakta | Male Pin |
| Kontaktiraj obliko | Square |
| Kontaktni material | Phosphor Bronze |
| Dolžina stika - post | 0.400" (10.16mm) |
| Dolžina kontakta - parjenje | 0.230" (5.84mm) |
| Stik s fino debelino - post | 100.0µin (2.54µm) |
| Končna debelina - parjenje | 100.0µin (2.54µm) |
| Stopite v stik - konec | Tin |
| Stik s koncem - parjenje | Tin |
| Vrsta priključka | Header, Breakaway |
| Številka osnovnega izdelka | PEC08 |
| Aplikacije | - |







CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM