| Številka proizvajalca : | MLASJ105SC6225MFNA01 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | Taiyo Yuden |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | CAP CER 2.2UF 6.3V X6S 0402 |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | MLASJ105SC6225MFNA01 |
|---|---|
| Proizvajalec | Taiyo Yuden |
| Opis | CAP CER 2.2UF 6.3V X6S 0402 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | |
| Napetost - ocenjena | 6.3V |
| Toleranca | ±20% |
| Debelina (maks.) | 0.022" (0.55mm) |
| Temperaturni koeficient | X6S |
| Velikost / dimenzija | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serija | MLAS |
| Ocene | - |
| Paket / primer | 0402 (1005 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 105°C |
| Tip montaže | Surface Mount, MLCC |
| Vodilni stil | - |
| Razdalja med vodikom | - |
| Višina - sedež (maks.) | - |
| Lastnosti | - |
| Stopnja napak | - |
| Zmogljivost | 2.2 µF |
| Številka osnovnega izdelka | MLASJ10 |
| Aplikacije | Medical, Non-Critical |







CAP CER 4.7UF 6.3V X7R 0603
CAP CER 2.2UF 6.3V X6S 0402
CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0402
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0603
CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0402
CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0402
CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0402
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603
CAP CER 4.7UF 6.3V X7R 0603