| Številka proizvajalca : | ITA1215S |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | XP Power |
| Stanje zalog : | 8 pcs Stock |
| Opis : | DC DC CONVERTER +/-15V 1W |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | ITA1215S(1).pdfITA1215S(2).pdfITA1215S(3).pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | ITA1215S |
|---|---|
| Proizvajalec | XP Power |
| Opis | DC DC CONVERTER +/-15V 1W |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | 8 pcs |
| Podatkovni listi | ITA1215S(1).pdfITA1215S(2).pdfITA1215S(3).pdf |
| Napetost - izhod 3 | - |
| Napetost - izhod 2 | -15V |
| Napetost - izhod 1 | 15V |
| Napetost - izolacija | 1.5 kV |
| Napetost - Vhod (Min) | 10.8V |
| Napetost - Vhod (maks.) | 13.2V |
| Tip | Isolated Module |
| Velikost / dimenzija | 0.77' L x 0.24' W x 0.39' H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm) |
| Serija | ITA (1W) |
| Moč (Watts) | 1 W |
| Paket / primer | 7-SIP Module, 6 Leads |
| Paket | Tube |
| delovna temperatura | -40°C ~ 105°C |
| Število izhodov | 2 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Lastnosti | SCP |
| Učinkovitost | 81% |
| Tok - izhod (maks.) | 33.3mA, 33.3mA |
| Številka osnovnega izdelka | ITA1215 |
| Aplikacije | ITE (Commercial) |







TVS DIODE 15V 28V 8SOIC
TVS DIODE 8V 19V 8SOIC
DC DC CONVERTER +/-5V 1W

TVS DIODE 15V 26V 20SOIC
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
TVS DIODE 15VWM 28VC 8SOIC
FIBER ITA210S
FIBER OPPOSED MODE ANGLED TIP
DC DC CONVERTER +/-15V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W