| Številka proizvajalca : | IW2409SA |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | XP Power |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | DC DC CONVERTER 9V 1W |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | IW2409SA(1).pdfIW2409SA(2).pdfIW2409SA(3).pdfIW2409SA(4).pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | IW2409SA |
|---|---|
| Proizvajalec | XP Power |
| Opis | DC DC CONVERTER 9V 1W |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | IW2409SA(1).pdfIW2409SA(2).pdfIW2409SA(3).pdfIW2409SA(4).pdf |
| Napetost - izhod 3 | - |
| Napetost - izhod 2 | - |
| Napetost - izhod 1 | 9V |
| Napetost - izolacija | 1 kV |
| Napetost - Vhod (Min) | 18V |
| Napetost - Vhod (maks.) | 36V |
| Tip | Isolated Module |
| Standardna številka | 62368-1 |
| Velikost / dimenzija | 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.9mm x 9.2mm x 11.1mm) |
| Serija | IW (1W) |
| Moč (Watts) | 1 W |
| Paket / primer | 8-SIP Module, 5 Leads |
| Paket | Tube |
| delovna temperatura | -40°C ~ 100°C (With Derating) |
| Število izhodov | 1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Lastnosti | SCP |
| Učinkovitost | 75% |
| Tok - izhod (maks.) | 111mA |
| Nadzorne funkcije | - |
| Številka osnovnega izdelka | IW2409 |
| Aplikacije | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 40V 75W
DC DC CONVERTER 24V 1W
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
DC DC CONVERTER 15V 1W
DC DC CONVERTER 9V 250MW
WEDGELOCK 2POSRECEP GREEN
DC DC CONVERTER 5V 1W
DC DC CONVERTER 10V 100W
WEDGELOCK 2POS PLUG ORANGE
DC DC CONVERTER 12V 1W