| Številka proizvajalca : | RT0201FRE0719K6L |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | Yageo |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | RES SMD 19.6K OHM 1% 1/20W 0201 |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | RT0201FRE0719K6L.pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | RT0201FRE0719K6L |
|---|---|
| Proizvajalec | Yageo |
| Opis | RES SMD 19.6K OHM 1% 1/20W 0201 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | RT0201FRE0719K6L.pdf |
| Toleranca | ±1% |
| Temperaturni koeficient | ±50ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | 0201 |
| Velikost / dimenzija | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Serija | RT |
| Odpornost | 19.6 kOhms |
| Moč (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Paket / primer | 0201 (0603 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | 0.010" (0.26mm) |
| Lastnosti | - |
| Stopnja napak | - |
| Sestava | Thin Film |







RES SMD 1.15K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 1.07K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 191 OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 196 OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 1.13K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 19.1K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 18.7K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 1.05K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 18K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 1.02K OHM 1% 1/20W 0201