| Številka proizvajalca : | RT0603FRE07619RL |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | Yageo |
| Stanje zalog : | 21171 pcs Stock |
| Opis : | RES SMD 619 OHM 1% 1/10W 0603 |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | RT0603FRE07619RL.pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | RT0603FRE07619RL |
|---|---|
| Proizvajalec | Yageo |
| Opis | RES SMD 619 OHM 1% 1/10W 0603 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | 21171 pcs |
| Podatkovni listi | RT0603FRE07619RL.pdf |
| Toleranca | ±1% |
| Temperaturni koeficient | ±50ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | 0603 |
| Velikost / dimenzija | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serija | RT |
| Odpornost | 619 Ohms |
| Moč (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Paket / primer | 0603 (1608 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 155°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | 0.022" (0.55mm) |
| Lastnosti | - |
| Stopnja napak | - |
| Sestava | Thin Film |







RES SMD 61.9 OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 60.4K OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 61.9K OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 620K OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 619K OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 604 OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 604K OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 620 OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 62K OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 60.4 OHM 1% 1/10W 0603