ZUSAS70MD029
Cena lestvice
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : ZUSAS70MD029
Status RoHs : Skladno z RoHS
Proizvajalec / znamka : USA Sealing
Stanje zalog : -
Opis : Metal Detectable FDA Silicone O-
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi :
  • Pošlji zahtevo
Del št. ZUSAS70MD029
Proizvajalec
Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Podatkovni listi
Širina / presek 0.070" (1.78mm) 1/16"
Serija -
Paket Bulk
delovna temperatura -62°C ~ 232°C
Nominalni i.d. 1-1/2"
Material Silicone
Trdota 70 Shore A
Premer - zunaj 1.629" (41.38mm) 1-5/8"
Premer - znotraj 1.489" (37.82mm) 1-1/2"