| Številka proizvajalca : | AS1525-BTDR | Status RoHs : | Brez svinca / RoHS |
|---|---|---|---|
| Proizvajalec / znamka : | ams | Stanje zalog : | 4672 pcs Stock |
| Opis : | IC A/D 12-BIT 2-CH 150K 8-TDFN | Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | AS1525-BTDR.pdf | Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | AS1525-BTDR |
|---|---|
| Proizvajalec | ams |
| Opis | IC A/D 12-BIT 2-CH 150K 8-TDFN |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 4672 pcs |
| Podatkovni listi | AS1525-BTDR.pdf |
| Napetost - Supply, Digital | 2.7 V ~ 5.25 V |
| Napetost - Supply, Analog | 2.7 V ~ 5.25 V |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-TDFN (3x3) |
| Serija | - |
| Stopnja vzorčenja (na sekundo) | 150k |
| Referenčni tip | External |
| Razmerje - S / H: ADC | 1:1 |
| Pakiranje | Tray |
| Paket / primer | 8-WDFN Exposed Pad |
| Druga imena | AS1525BTDR |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Število vhodov | 2 |
| Število bitov | 12 |
| Število pretvornikov A / D | 1 |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vrsta vnosa | Single Ended |
| Lastnosti | - |
| natančen opis | 12 Bit Analog to Digital Converter 2 Input 1 SAR 8-TDFN (3x3) |
| Podatkovni vmesnik | SPI |
| Konfiguracija | S/H-ADC |
| Arhitektura | SAR |








IC A/D 10-BIT 1-CH 73K 8-SOIC
IC ADC 12BIT SAR 8TDFN
IC ADC 10BIT SAR 8SOIC
IC ADC 12BIT SAR 8TDFN
IC ADC 12BIT SAR 8TDFN
BOARD EVAL AS1525

IC ADC 12BIT 2CH 150K 8-TDFN
BOARD EVAL AS1524
IC ADC 12BIT SAR 8TDFN
IC A/D 12-BIT 1-CH 150K 8-TDFN