BVS-A-R0028-1.0 image. Slika je lahko predstavitev.
Glej očala za podrobnosti o izdelku.
Topli nasveti
Končna cena je odvisna od rezultata poizvedbe
Čas za povpraševanje je 12-24 ur, čim prej vam bomo dali natančen odgovor
BVS-A-R0028-1.0
Cena lestvice
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : BVS-A-R0028-1.0
Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : Isabellenhuette USA
Stanje zalog : -
Opis : RES 0.0028 OHM 1% 5W 3920
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi :
  • Pošlji zahtevo
Del št. BVS-A-R0028-1.0
Proizvajalec
Opis RES 0.0028 OHM 1% 5W 3920
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Podatkovni listi
Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 3920
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm)
Serija BVS
Odpornost 2.8 mOhms
Ocene -
Moč (Watts) 5W
Paket / primer 3920 (1052 Metric)
Paket Tape & Reel (TR)
delovna temperatura -65°C ~ 170°C
Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.039" (0.98mm)