| Številka proizvajalca : | STU90N4F3 | Status RoHs : | Brez svinca / RoHS |
|---|---|---|---|
| Proizvajalec / znamka : | STMicroelectronics | Stanje zalog : | 23343 pcs Stock |
| Opis : | MOSFET N-CH 40V 80A IPAK | Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | STU90N4F3.pdf | Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | STU90N4F3 |
|---|---|
| Proizvajalec | STMicroelectronics |
| Opis | MOSFET N-CH 40V 80A IPAK |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 23343 pcs |
| Podatkovni listi | STU90N4F3.pdf |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Tehnologija | MOSFET (Metal Oxide) |
| Paket naprave za dobavitelja | I-PAK |
| Serija | STripFET™ III |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 6.5 mOhm @ 40A, 10V |
| Odmik moči (maks.) | 110W (Tc) |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| delovna temperatura | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds | 2200pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 54nC @ 10V |
| Vrsta FET | N-Channel |
| Funkcija FET | - |
| Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) | 10V |
| Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) | 40V |
| natančen opis | N-Channel 40V 80A (Tc) 110W (Tc) Through Hole I-PAK |
| Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C | 80A (Tc) |







MOSFET N-CH 40V 80A IPAK
MOSFET N-CH 650V 7A IPAK
MOSFET N-CH 650V 5.5A IPAK
MOSFET N-CH 25V 80A TO220-3
MOSFET N CH 800V 6A IPAK
MOSFET N-CH 30V 80A IPAK
MOSFET N-CH 600V 7A IPAK
MOSFET N-CH 30V 80A IPAK
MOSFET N-CH 600V 5.5A IPAK
MOSFET N-CH 500V 5A IPAK