Številka dela:SIT8008BI-13-33S-50.000000E
- Datum: 2024/07/19
- Trajanje: 10 sekund
- Velikost videa.: 11.04 MB
- Posnetek videoposnetka



| Številka proizvajalca : | SIT8008BIA2-25E |
|---|---|
| Status RoHs : | Brez svinca / RoHS |
| Proizvajalec / znamka : | SiTime |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | SIT8008BIA2-25E(1).pdfSIT8008BIA2-25E(2).pdfSIT8008BIA2-25E(3).pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | SIT8008BIA2-25E |
|---|---|
| Proizvajalec | SiTime |
| Opis | OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | SIT8008BIA2-25E(1).pdfSIT8008BIA2-25E(2).pdfSIT8008BIA2-25E(3).pdf |
| Napetost - oskrba | 2.5V |
| Tip | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Velikost / dimenzija | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serija | SiT8008B |
| Ocene | - |
| Programabilni tip | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | 4-SMD, No Lead |
| Izhod | LVCMOS |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina | 0.031" (0.79mm) |
| Funkcija | Enable/Disable |
| Stabilnost frekvence (skupaj) | ±20ppm |
| Stabilnost frekvence | - |
| natančen opis | XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Tok - Supply (Max) | 4.2mA |
| Tok - Supply (Onemogoči) (Max) | 4.2mA |
| Osnovni resonator | MEMS |
| Razpoložljivi frekvenčni razpon | 1MHz ~ 110MHz |










OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS SMD
MEMS OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD
OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY

MEMS OSC XO 8.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD