| Številka proizvajalca : | SIT8208AI-82-18S-50.000000 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | SiTime |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | SIT8208AI-82-18S-50.000000(1).pdfSIT8208AI-82-18S-50.000000(2).pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | SIT8208AI-82-18S-50.000000 |
|---|---|
| Proizvajalec | SiTime |
| Opis | MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | SIT8208AI-82-18S-50.000000(1).pdfSIT8208AI-82-18S-50.000000(2).pdf |
| Napetost - oskrba | 1.8V |
| Tip | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Velikost / dimenzija | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serija | SiT8208 |
| Ocene | - |
| Paket / primer | 4-SMD, No Lead |
| Paket | Strip |
| Izhod | LVCMOS, LVTTL |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Višina - sedež (maks.) | 0.039" (1.00mm) |
| Funkcija | Standby (Power Down) |
| Stabilnost frekvence | ±25ppm |
| Pogostost | 50 MHz |
| Tok - Supply (Max) | 31mA |
| Osnovni resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |








-40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 4
MEMS OSC XO 54.0000MHZ LVCMOS LV

-40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 4

-40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 5

-40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 4
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS LV

-40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 5

-40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 4

-40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 5

-40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 5