CF1JB15R0
Cena lestvice
Želite boljšo ceno?
Prosimo, opravite poizvedbo in takoj se bomo odzvali.
Številka proizvajalca : CF1JB15R0
Status RoHs :
Proizvajalec / znamka : Stackpole Electronics, Inc.
Stanje zalog : -
Opis : RES 15 OHM 5% 1W AXIAL
Iz ladje : Hong Kong
Podatkovni listi : CF1JB15R0.pdf
  • Pošlji zahtevo
Del št. CF1JB15R0
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 15 OHM 5% 1W AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo Na zalogi
Podatkovni listi CF1JB15R0.pdf
Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient 0/ -400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija CF
Odpornost 15 Ohms
Moč (Watts) 1W
Paket / primer Axial
Paket Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 155°C