| Številka proizvajalca : | ECM25DRMI |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | Sullins Connector Solutions |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156 |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | ECM25DRMI(1).pdfECM25DRMI(2).pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | ECM25DRMI |
|---|---|
| Proizvajalec | Sullins Connector Solutions |
| Opis | CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | ECM25DRMI(1).pdfECM25DRMI(2).pdf |
| Prekinitev | Wire Wrap |
| Serija | - |
| Preberite | Dual |
| Višina tona | 0.156" (3.96mm) |
| Paket | Tray |
| delovna temperatura | -65°C ~ 125°C |
| Število vrstic | 2 |
| Število pozicij / Bay / Row | 25 |
| Število pozicij | 50 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Material - izolacija | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Spol | Female |
| Flange Feature | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Lastnosti | - |
| Vrsta kontakta | Loop Bellows |
| Kontaktni material | Phosphor Bronze |
| Stopite v stik s finišno debelino | 30.0µin (0.76µm) |
| Obrnite se na Dokončaj | Gold |
| Barva | Blue |
| Vrsta kartice | Non Specified - Dual Edge |
| Debelina kartice | 0.062" (1.57mm) |
| Številka osnovnega izdelka | ECM25 |








CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156