| Številka proizvajalca : | P4KE11A |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO204AL |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | P4KE11A(1).pdfP4KE11A(2).pdfP4KE11A(3).pdfP4KE11A(4).pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | P4KE11A |
|---|---|
| Proizvajalec | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Opis | TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO204AL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | P4KE11A(1).pdfP4KE11A(2).pdfP4KE11A(3).pdfP4KE11A(4).pdf |
| Napetost - povratni odklop (tip) | 9.4V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 15.6V |
| Napetost - razčlenitev (min) | 10.5V |
| Enosmerni kanali | 1 |
| Tip | Zener |
| Paket naprave za dobavitelja | DO-204AL (DO-41) |
| Serija | P4KE |
| Zaščita električnega voda | No |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Paket / primer | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| delovna temperatura | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Tip montaže | Through Hole |
| Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 27A |
| Zmogljivost @ Pogostost | - |
| Številka osnovnega izdelka | P4KE11 |
| Aplikacije | General Purpose |







TVS DIODE 9.4V 15.6V DO204AL
TVS DIODE 9.4V 15.6V DO204AL
TVS DIODE 9.4V 15.6V DO204AL
TVS DO-15 9.4V 400W UNI
TVS DIODE 8.92VWM 15.6VC DO41
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
TVS DIODE 94V 152V DO41
TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO204AL

GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI