| Številka proizvajalca : | V375C8T100BS | Status RoHs : | RoHS neskladen |
|---|---|---|---|
| Proizvajalec / znamka : | Vicor | Stanje zalog : | - |
| Opis : | DC DC CONVERTER 8V 100W | Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | V375C8T100BS(1).pdfV375C8T100BS(2).pdfV375C8T100BS(3).pdf | Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | V375C8T100BS |
|---|---|
| Proizvajalec | Vicor |
| Opis | DC DC CONVERTER 8V 100W |
| Status svobodnega statusa / RoHS | RoHS neskladen |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | V375C8T100BS(1).pdfV375C8T100BS(2).pdfV375C8T100BS(3).pdf |
| Napetost - izhod 3 | - |
| Napetost - izhod 2 | - |
| Napetost - izhod 1 | 8V |
| Napetost - izolacija | 3 kV |
| Napetost - Vhod (Min) | 250V |
| Napetost - Vhod (maks.) | 425V |
| Tip | Isolated Module |
| Velikost / dimenzija | 2.28' L x 1.45' W x 0.54' H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) |
| Serija | MICRO (100W) |
| Moč (Watts) | 100 W |
| Paket / primer | Quarter Brick |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -40°C ~ 100°C |
| Število izhodov | 1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Lastnosti | OVP, UVLO |
| Učinkovitost | 82.2% |
| Tok - izhod (maks.) | 12.5A |
| Številka osnovnega izdelka | V375C8T100 |
| Aplikacije | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W