| Številka proizvajalca : | 1703030000 | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Proizvajalec / znamka : | Weidmuller | Stanje zalog : | - |
| Opis : | TERM BLOCK PLUG 5POS 7.62MM | Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | 1703030000 |
|---|---|
| Proizvajalec | Weidmuller |
| Opis | TERM BLOCK PLUG 5POS 7.62MM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | |
| Dolžina žice | 7mm |
| Žični merilnik ali obseg - mm² | 0.08-2.5mm² |
| Žični merilnik ali območje - AWG | 12-26 AWG |
| Napetost - UL | 300 V |
| Napetost - IEC | 500 V |
| Tip | Plug, Female Sockets |
| Navor - vijak | 0.4-0.5 Nm (3.5-4.4 Lb-In) |
| Sklop zaključka | Screw - Clamping Yoke (Tension Sleeve) |
| Serija | Omnimate BL |
| Velikost vijaka | M2.5 |
| Pozicije na ravni | 5 |
| Plug Wire Entry | 90° |
| Višina tona | 0.300" (7.62mm) |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -20°C ~ 100°C |
| Število pozicij | 5 |
| Število stopenj | 1 |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Višina izolacije | 0.551" (14.00mm) |
| Ingress Protection | - |
| Stanovanjski material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Usmerjenost glave | - |
| Lastnosti | Retention Latches (Wire Side) |
| Trenutni - UL | 15 A |
| Trenutna - IEC | 13A |
| Kontaktiraj dolžino hrbta | - |
| Obrnite se na Mating Finish | Tin |
| Kontaktni material | Copper Alloy |
| Barva | Black |







TERM BLOCK 1POS SIDE ENTRY PCB

MQS CLEAN BODY EDS
B401, 10X14, SOCDIST 6FT2M CV19
CONN SOCKET 17-20AWG CRIMP TIN

TERM BLK HEADER 7POS GREEN
TERM BLOCK 1POS TOP ENTRY PCB

CONN SOCKET 18-20AWG CRIMP GOLD
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
CONN SOCKET 17-20AWG CRIMP GOLD

TERM BLK HEADER 8POS GREEN