| Številka proizvajalca : | 1929990000 |
|---|---|
| Status RoHs : | Skladno z RoHS |
| Proizvajalec / znamka : | Weidmuller |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | 1929990000 |
|---|---|
| Proizvajalec | Weidmuller |
| Opis | TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Skladno z RoHS |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | |
| Dolžina žice | 12mm |
| Žični merilnik ali obseg - mm² | 0.2-6mm² |
| Žični merilnik ali območje - AWG | 8-24 AWG |
| Napetost - UL | 600 V |
| Napetost - IEC | 1 kV |
| Tip | Plug, Blade Sockets |
| Navor - vijak | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Sklop zaključka | Screw - Clamping Yoke (Tension Sleeve) |
| Serija | Omnimate BV |
| Velikost vijaka | M3 |
| Pozicije na ravni | 8 |
| Plug Wire Entry | 180° |
| Višina tona | 0.300' (7.62mm) |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -50°C ~ 125°C |
| Število pozicij | 8 |
| Število stopenj | 1 |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Višina izolacije | 0.909' (23.09mm) |
| Ingress Protection | IP20 |
| Stanovanjski material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Usmerjenost glave | - |
| Lastnosti | - |
| Trenutni - UL | 40.5 A |
| Trenutna - IEC | 41A |
| Kontaktiraj dolžino hrbta | - |
| Obrnite se na Mating Finish | Tin |
| Kontaktni material | Copper Alloy |
| Barva | Black |








LED INDICATOR 14MM W/BEZEL
COMP O= .360,L= .94,W= .025
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1/2"

TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 7.62MM
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 7.62MM

LED INDICATOR 14MM W/BEZEL

TERM BLK 4P SIDE ENT 7.62MM PCB
BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLON 1/2"