| Številka proizvajalca : | Y007514K7000F0L |
|---|---|
| Status RoHs : | RoHS neskladen |
| Proizvajalec / znamka : | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | RES 14.7K OHM 0.3W 1% RADIAL |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | Y007514K7000F0L.pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | Y007514K7000F0L |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Opis | RES 14.7K OHM 0.3W 1% RADIAL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | RoHS neskladen |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | Y007514K7000F0L.pdf |
| Toleranca | ±1% |
| Temperaturni koeficient | ±8ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | - |
| Velikost / dimenzija | 0.300' L x 0.105' W (7.62mm x 2.67mm) |
| Serija | VSR |
| Odpornost | 14.7 kOhms |
| Moč (Watts) | 0.3W |
| Paket / primer | Radial |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | 0.336' (8.53mm) |
| Lastnosti | Non-Inductive |
| Stopnja napak | - |
| Sestava | Metal Foil |








RES 147 OHM 0.3W 1% RADIAL

RES 150 OHM 0.3W 0.1% RADIAL

RES 150 OHM 0.3W 0.1% RADIAL

RES 150K OHM 1/4W 0.1% RADIAL

RES 150K OHM 1/4W 0.1% RADIAL

RES 14.385K OHM 0.3W 0.01% RAD

RES 13K OHM 0.3W 0.5% RADIAL

RES 145K OHM 1/4W 0.01% RADIAL

RES 150 OHM 0.3W 1% RADIAL

RES 13 OHM 0.3W 0.1% RADIAL