| Številka proizvajalca : | Y1453400R000B9L |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Proizvajalec / znamka : | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Stanje zalog : | - |
| Opis : | RES 400 OHM 0.6W 0.1% RADIAL |
| Iz ladje : | Hong Kong |
| Podatkovni listi : | Y1453400R000B9L.pdf |
| Način pošiljanja : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Del št. | Y1453400R000B9L |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Opis | RES 400 OHM 0.6W 0.1% RADIAL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| Količina na voljo | Na zalogi |
| Podatkovni listi | Y1453400R000B9L.pdf |
| Toleranca | ±0.1% |
| Temperaturni koeficient | ±0.2ppm/°C |
| Paket naprave za dobavitelja | - |
| Velikost / dimenzija | 0.300' L x 0.105' W (7.62mm x 2.67mm) |
| Serija | Z |
| Odpornost | 400 Ohms |
| Moč (Watts) | 0.6W |
| Paket / primer | Radial |
| Paket | Bulk |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Število zaključkov | 2 |
| Višina - sedež (maks.) | 0.336' (8.53mm) |
| Lastnosti | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Stopnja napak | - |
| Sestava | Metal Foil |







RES 400 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
RES 3.846K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
RES 3.9K OHM 0.6W 1% RADIAL
RES 400 OHM 0.6W 0.5% RADIAL
RES 3.84 OHM 0.6W 0.1% RADIAL
RES 400 OHM 0.6W 1% RADIAL

RES 3.83K OHM 0.005% 0.6W RADIAL

RES 400 OHM 1% 0.6W RADIAL
RES 3.9K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
RES 400 OHM 0.6W 0.005% RADIAL